Navigasyon - CenmaX DRL -

Araç Kayıt - Uydu Takip

Loading
loading..

Navigasyon-DRL-Araç Kayıt-Uydu Takip-XENON-HID

 

NAVİGASYON

En son geliştirilmiş, türkçe sesli yönlendirmeli harita yazılımı, otomatik rota planlama, gelişmiş ilgi noktaları (POI) yönetim. Navigasyon uyarılarının yanısıra radyo, DVD gibi kaynaklardan gelen sesler aynı anda duyulabilmektedir. Türkiye haritası 1 yıl boyunca internet üzerinden kullanıcı tarafından ücretsiz olarak güncellenebilir.

CENMAX DRL

CenmaX DRL ile Yollarda Farkedilin! Led'li gündüz far sistemi gündüz seyir halindeki aracı fark etmeyi ve fark edilmeyi sağlayan güvenli sürüşü destekleyen olası kaza riskini azaltan bir sistemdir. Gündüz far sistemi aracı çalıştırdığınız zaman otomatik olarak çalışmaya başlar farları yaktığınızda gündüz far ledlerinin ışık şiddeti düşer. Farlar kapandıktan sonra Led normal ışık şiddetine döner. Gündüz far sistemi az enerji harcar ve yüksek parlaklıkta ışık verir bu da aracınızın akü ve elektrik tesisatını yormaz yakıt sarfiyatı artırmaz.

ARAÇ KAYIT CİHAZLARI

Otomobil, Minibüs, Otobüs, Kamyon, Tren vb araçlar için profesyonel video ve ses kaydedici cihazlardır. Seyahat esnasındaki durumları yüksek çözünürlüklü olarak kayıt altına alır. Bir kaza anında bu veriler durumun çözüme ulaştırılmasında kullanılabilir. Ayrıca bu cihaz sürücünün sürüş teknikleri geliştirmesine yardımcı olur. Böylece kaza riskini azaltır.

XENON - HID

HID donusum kitleri arac ve guvenlik standartlarina uygun olarak uretilmistir. Ozellikle Xenon sistemlerindeki yuksek voltaj(23.000 Volt) sebebi ile kullanilan tum cihazlarin tam olarak standartlara uygun kaliteli olarak uretilmis olmasi gereklidir.Xenon ampuller, aracin onunu ve yanlarini,alislagelmis halojen farklardan cok daha parlak sekilde aydinlatirlar.Xenon ampullerde akkor teli yerine kullanilan isik arki,yogun isik uretir.Bir kuvars tupu icinde bulunan zengin gaz karisimi, yuksek gerilim kullanilarak ateslenir.Olusan isik arki, ardindan alcak gerilim ile beslenir.Farlar ilk acildiginda kisa bir isinma suresine ihtiyac vardir,tam aydinlanma yaklasik 15 sn sonra elde edilir.